Kursused


YAHNA

"Naiselik ja tugev"
Kursusel õpime naiseliku, aga samas jõulise ja tugeva koreograafia. Tants on täis tundeid ja emotsioone, nagu nainegi - pehme ja jõuline, sensuaalne ja tugev, naiselik ja mehelik. Koreograafias kasutame tantsutehnikat erinevatest stiilidest: kõhutants, tribal fusion, urban stiilid, vogue, contemporary. Sobib kõikidele tantsijatele!

MARI

Kursus sobib täitsa algajatele ning ka neile, kel on mõningane tantsukogemus. Tunnis teeme läbi tribal fusioni põhiliigutused (omi, maya, kõhulained, flutter jne) ning õpime väikese koreograafia The Bishop Briggsi loole "The River". Kindlasti saab tunnis ka mõne salanipi!

JULIANA PETERSONE

"Khaleegy tantsu tehnika ja koreograafia"

Kursusel me tutvume Khaleegy rütmiga, omandame liikumise baaselemendid, kombinatsioonid, käte asetuse, keha hoiaku - mis on kõik iseloomulik Khaleegy stiilile. Kursusel omandame õrna ja naiseliku koreograafia, mida tantsija saab esitada nii soolo kui grupitantsuna.

Nõuanne: Kurusel osalemiseks on vaja khaleegy kleit. Kes soovib laenata, siis anda sellest varakult teada.

SARA GUIRADO

„Perkussioon”

Antud kursus keskendub peamiste rütmide leidmisele muusikas ning nende variatsioonidele. Tunni käigus õpid uued nipid, et mõista mida mängib muusik järgmisena. Elava muusikaga õpid rütme väljendama läbi enda keha. Intensiivsed kohad, vaiksed, vahelduvad ja lõpud- kõiki neid õpime paremini tundma.

„Sufi pöörlemine”

Avasta, kuidas on võimalik keerutada tundide viisi! Sa näed reaalsust uuest vaatepunktist ning see on suurepärane spirituaalne viis ennast paremini tundma õppida. Tunni lõpuks tunned sa end pöörete tegemisel enesekindlamalt ning saad tulevikus neid oskusi kasutada oriental tantsus. Kursus aitab meil mõista, et me ei ole siin maailmas üksi ning et õnneni jõuda aitavad sind ümbritsevad inimesed.

„Sensuaalne käte tehnika”

Eksperimenteeri erinevate õlgade, käte liikumistega ning enda mõtlemisega... Vahest võib olla üks pilk väljendusrikkam kui minut aega tantsimist. Trikid, soovitused ja uued viisid enda kehaga töötamisel. Ole valmis- trenni lõpuks voolab sensuaalsus sinu veres!


TANJA GRUBERTE

„Tasakaalu kunst”

Kuidas enda tribal fusioni oskusi paremaks saada lühikese aja jooksul- see kursus keskendub tribal fusioni tehnikale, perfektsele hoiakule, „kihistamisele” (layering) ja tasakaalule.

Peakorraldaja eri- JANE

Afro-kuuba stiil pärineb, nagu nimigi ütleb, Aafrikast, kuid oma praeguse kuju on saavutanud just Kuubasse jõudes. Liikumised põhinevad Yoruba jumalate (orishade) iseloomust ning kuigi see on pärit samalt mandrilt kui meie mõistes idamaine tants, siis kehaliikumine on väga erinev seega kindlasti hea väljakutse kõigile tantsijatele. Trennis paneme rõhku keha isolatsioonile ning keha lõdvestamisel, samal ajal olles tugev.

Nõuanne: Parim viis afro-kuubat tantsida on paljajalu.

FOORUM

„Idamaine tants ja lapse ootus”

Kas oled tantsija või õpetaja- just selles foorumis saad vastused kõigile oma küsimustele, mis puudutavad tantsimist raseduse ajal. Oma kogemusi tulevad jagama Mari, Yahna ja Aicha, kes kõik on viimastel aastatel saanud lapse, samal ajal tantsu artistina töötades. Võtame ette müüdid ning faktid ja vastame ka kuulajate küsimustele. Ning kindlasti ei jäta rääkimata teemast, meditsiini poole pealt.

JELENA

„Hommiku venitamine”

Ei ole midagi paremat kui üks mõnus hommiku võimlemine vaatega otse merele, seda eriti peale pikka väsitavat festivali.