Bootcamp

Kas tavalised kursused pole enam piisav? Soovid end proovile panna ja viia enda tantsimine uutesse kõrgustesse? Meil on midagi väga sobivat- ühine ZF bootcampiga! Esmakordselt Eestis õpivad idamaised tantsijad koreograafia 8 tunni jooksul ning esinevad rahvusvahelise publiku ees. Tule tee ajalugu!

Bootcamp on uudne kursusevorm Eesti idamaise tantsu maastikul. See on intensiivne ja lõbus võimalus ennast proovile panna ning lühikese aja jooksul palju uut teada saada ning omandada. Selles bootcampis õpime vaheldusrikka orientali, milles on nii lüürilist ja romantilist kulgemist kui ka vägevat ning tehnilist trummisoolot. Tantsutehnika ja koreograafia omandamise kõrval pöörame rõhku ka lavalisele olekule ning sellele kuidas tantsu publiku ees esitada. Lisaks veel, kuidas ennast laval kehtestada samal ajal ka ennast mugavalt tunda ja mitte ära kaotada oma isikupära. See on väga mitmekülgne võimalus õppida midagi uut ning see ka kohe järgi proovida, sest soovijad saavad õpituga esineda kohe laupäeval toimuval Saare Haflal.


KELLELE?

Bootcamp on mõeldud keskmise ja edasijõudnud tasemega tantsijatele. Esinemine on vabatahtlik, aga korraldajad ei garanteeri, et kõik soovijad saavad esineda- lõpliku otsuse teeb juhendaja.

Bootcamp viiakse läbi eesti (vajadusel inglise) keeles.

MILLAL?

Bootcamp toimub 16.-18.november 2017
Neljapäeval 19-21
Reedel 10-13/13.30-15
Laupäeval 9-10 / lava proov
Kokku- 8 tundi