Artistid

Artistid 2017 
Idamaise tantsu artist SARA GUIRADO on tegelenud oriental tantsuga juba aastast 1999. Tema tantsu stiil põhineb nii "Reda" kui argentiina stiilidel. Sara reisib regulaarselt Egiptusesse, et täiendada end mitte ainult orientali poole pealt vaid ka folkloori, zaari, Sufi tseremooniate. Lisa vürtsi tema stiilile lisab flamenko ja india klassikaline tants. Kuid Sara pole vaid tantsija vaid ka suurepärane perkussionist ja teda võib näha esinemas üle maailma.
Põnev fakt: Sara Guirado esinemis videod on kõige rohkemate vaatamistega idamaise tantsu videod Youtube's- üle 40 miljoni vaatamise!

MARI alustas idamaise tantsu õppimist 2003 aastal. Oma tantsu oskusi on ta pidevalt täiendanud nii Eesti kui ka välismaa õpetajate kursustel. 2007. aastast leidis enda jaoks ATS-i ning sealt edasi Tribal Fusioni. 2011 aastast on peamiselt tegelenud Tribal Fusion tantsustiiliga ning täiendanud ennast erinevatel festivalidel ja kursustel Euroopas. Lisaks harrastab Mari balletti. 2012 aastast on Mari Arrakis Tatsustuudios Tribal Fusion tantsustiili õpetaja.
Põnev fakt: Mari kannab igapäevaselt mitut jalaketti ja armastab tohutult liblikaid.JELENA on professionaalne idamaise tantsu artist, kes on tantsuga tegelenud varajastest lapsepõlvest. Idamaiste tantsustiilidega tegeleb üle 10 aasta, pidevalt ennast arendades ja täiendades parimate rahvusvaheliste meistrite käe all. Lisaks idamaisele tantsule harrastab erinevaid tantsustiile nagu fusion, tribal fusion, Urban Contemporary, loominguline tants jpt huvi pakkuvad stiilid. Samuti täiendab ennast pidevalt terviseliikumise teemadel. Jelena on Arrakis Tantsustuudio treener ja koreograaf ning mitmete tantsuürituste kaaskorraldaja.


YAHNA on tantsija ja artist mitmes eri tantsuvaldkonnas. Ta õpetab, esineb ja osaleb battle`itel tribal fusioni, kõhutantsu, twerk, stripdance ja voguega ning õpib erinevaid urban stiile. Yahna kireks on ka jooga ja toitumine ning erinevad liikumisvormid. Kogu maailm ja inimesed on talle inspiratsiooniks.

KALILA on noor kõhutantsu artist, õpetaja ja koreograaf, kes on täiendanud ennast mitmete Eesti ja välismaiste õpetajate käe all ning regulaarseid kõhutantsutreeninguid ning kursusi juhendab ta Zahira Tantsustuudios. Lisaks on ta ka tantsija ja koreograaf Eesti staažikaimas ja laialt tuntud kõhutantsutrupis Zahira, kelle repertuaar ei piirdu vaid idamaisete tantsudega. Kalila on hinnatud õpetaja ning annab kursuseid erinevates paikades üle Eesti, samuti ka Soomes ja Lätis. Kalila tantsuharidus ei piirdu vaid idamaise tantsuga, ta on arendanud ennast ka mitmetes erinevates tantsustiilides ning omandab hetkel Tallinna Ülikoolis koreograafia magistrikraadi. Kalilat inspireerivad detailid, meloodiad ja rütmid, suhtlus ja see kui saad olla laval aus ja vaba. Tema stiil on klassikaline, kuid sellest ei puudu üllatavad elemendid ning laenud teistest tantsustiilidest. Kalila on võitnud mitmeid auhinnalisi kohti erinevatel kõhutantsuvõistlustel nii Eestis kui ka välismaal.
JULIANA PETERSONE on tuntud Läti tantsustuudio Auraj Studio juht. Ta õpetab aeroobikat ja viib läbi fitness trenne juba aastast 1990 ning lisaks idamaiseid tantse aastast 2003. Juliana kasutab fitness metoodikat ka enda idamaistest tundides, et aidata kaasa kõhutantsu liikumistele. Tema õpilased on võitnud palju auhindu erinevatel idamaiste tantsude võistlustel alates aastast 2007. Lisaks on ta iga aastase Baltimaade Oriental Tantsufestivali Piramida peakorraldaja ning ka Läti idamaise tantsu grupi juht.
TANJA GRUBERTE on rahvusvaheliselt tunnustatud tribal fusion artist, õpetaja, koreograaf ja kostüümi disainer Lätist.
BERIT VILL on Müstika Tantsustuudio tegevjuht ning rahvusvaheliselt tunnustatud tantsuõpetaja ja kohtunik. Alustanud kõhutantsuga 2000. aastal, on ta nüüdseks töötanud tantsijana juba Eestis, Lätis, Leedus, Prantsusmaal, Saksamaal, Kreekas ja Soomes. Alates 2004. aastast töötab treenerina juhendades tunde ja kursusi erinevates linnades Eestis ja ka välismaal. Lisaks on Berit olnud žüriis kohtunikuks mitmetel rahvusvahelistel kõhutantsufestivalide võistlustel: Azure ja Dum Tek (Läti), Raks Berlin (Saksamaa), Cairo By Night ja To Dance or Not to Dance Live (Kreeka).
Berit Aicha Vill on ka pikaajalise kogemusega koreograaf ning juhendab lisaks ka Müstika kõhutantsu showgruppe, kellega on esinemas käidud erinevatel festivalidel, eraüritustel kui ka edukalt osa võetud mitmetest konkurssidest.

Põnev fakt: Ligi aasta tagasi sündis tal armas tütar Freija, keda kandes Berit tantsis sisuliselt lõpuni välja, andes täiskoormusega trenne veel 3 päeva enne sünnitust.